Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 2x0,0319 BA HSS calowych Sherwood SHR0851820D PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 2x0,0319 BA HSS calowy Sherwood SHR0851820D
Sherwood SHR-085-1820D
SHR0851820D
Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 2x0.0319 BA calowy HSS Sherwood SHR0851820D
SHR-085-1820D
SM.CK016,67,5ZLNE
Zestaw 3-sztukowy
Zawartość (po 1 szt.): wstępny, zdzierak, wykańczak.
Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-1820D |
| EAN13 Barcode | 5036140182325 |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Weight per set | 27 g |
| Rozmiar wiertła pod gwintownik | 4mm |
| Square Size Across Flats | 4mm |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Number of Taps | 3 |
| Standard gwintu | BA |
| Rozmiar gwintu | #2x0.0319" |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Finish/Coating | Bright |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Długość części gwintowanej | 16 mm |
| Długość całk. | 58 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 2B |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Aluminium; Cast Iron; Nonferrous; Metals; Stainless Steel |
| Seria | |
| Includes | Durable Plastic Box |
| Largest Tap Size | |
| Smallest Tap Size |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 58 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 5 mm |
| Długość części gwintowanej | 16 mm |
| Rozmiar gwintu | 2BA x 0.0319 |
| Liczba elementów | 3 |
| Finish/Coating | Bright |
| Standard gwintu | BA |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug Second Taper |