Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 6x40 UNF HSS calowych Sherwood SHR0851070D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 6x40 UNF HSS calowy Sherwood SHR0851070D
Sherwood SHR-085-1070D
SHR0851070D
Zestaw gwintowników ręcznych Nr. 6x40 UNF calowy HSS Sherwood SHR0851070D
SHR-085-1070D
SM.CK016,112,5ZLNE
Opis produktu
Zestaw 3-sztukowy zawartość (po 1 szt.): wstępny zdzierak, wykańczakSpecyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug; Second; Taper |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Standard, norma dot. wymiarów | ISO 529 |
| Kod EAN13 | 5036140279353 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Powłoka, wykończenie | Bright |
| Zawiera | Mocne opakowanie z tworzywa |
| Największy rozmiar gwintownika | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High speed Steel |
| Zastosowanie do | 2B |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba rowków | 3 |
| Liczba gwintowników | 3 |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Średnica chwytu | 3.55mm |
| Najmniejszy rozmiar gwintu | |
| Square Size Across Flats | 2,8mm |
| Rozmiar wiertła pod gwint | 2.95mm |
| Typ gwintownika; typ gwintu | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawostronny, prawy |
| Długość gwintu | 13mm |
| Rozmiar gwintu | #6x40 |
| Rodzaj gwintu | UNF |
| Kod UNSPSC | 27112806 |