Zestaw izolowanych wkrętaków w etui 10szt. Kennedy KEN5725870K
dostępny
Cena regularna:
70,97 €
Cena regularna:
57,70 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
INSULATED INTERCHANGEABLE SCREWDRIVER SET 10-PCE Kennedy KEN5725870K
Kennedy KEN-572-5870K
KEN5725870K
INSULATED INTERCHANGEABLE SCREWDRIVER SET 10-PCE Kennedy
KEN-572-5870K
SM.CK016,169ZLNE
Narzędzia Cromwell
Duży ergonomiczny izolowany uchwyt, obracana nakrętka i osiem wymiennych grotów dostarczonych w kompaktowym etui ochronnym z uchwytem do zapięcia na pasku. Konstrukcja 2-w-1, zdejmowaną obrotową nakrętkę można zastosować do szybkiego wkręcania (niski moment obrotowy) lub całą zdejmowaną ergonomiczną rączkę do wkręcania o wyższym momencie obrotowym. Bezpiecznie do 1000V AC/1500V DC.
10-sztukowy zestaw zawiera (mm):
0.4 x 2.5 x 100mm,
0.5 x 3.0 x 100mm,
0.8 x 4.0 x 100mm,
1.0 x 5.5 x 100mm i
1.2 x 6.5 x 100mm.
Nr 0 x 100mm,
Nr 1 x 100mm i
Nr 2 x 100mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140222311 |
| eCl@ss Code | 21040401 |
| Supplier Part No. | 5725870K |
| UNSPSC Code | 27111701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 100mm |
| Długość całkowita | mm |
| Tip Size | 0.4mm 0.5mm 0.8mm 1.0mm 1.2mm No.0 No.1 No.2 |
| Tip Type | Crosspoint Parallel |
| Liczba elementów | 10 |
| Standard, norma | EN60900 |