Zestaw kluczy 10-19mm płasko-oczkowych z zapadką i wahliwą główką FRW013 Kennedy KEN5822250K KEN-582-2250K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$388.16
Cena regularna:
$315.57
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucze 10-19mm płasko-oczkowe zapadkowe z wahliwą główką FRW013 Kennedy KEN5822250K KEN-582-2250K
Zawartość zestawu:
Klucze z wahliwą główką o rozmiarach 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 i 19mm.
Adaptery do nasadek z napędem kwadratowym - 1/4”, 3/8”, 1/2”.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140044371 |
| Wymiar | 320x157x50 |
| Supplier Part No. | 5822250K |
| UNSPSC Code | 27111726 |
| Waga zestawu | 2,6kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa |
| Długości narzędzi | 160 168 179 180 192 200 215 233 249 mm |
| Numer produktu | FRW013 |
| Rozmiary kluczy | 10 11 12 13 14 15 16 17 19mm |
KEN5822250K
KEN-582-2250K
SM.CK016,865ZLNE
Narzędzia Cromwell