Zestaw kluczy 3/16-3/4" dwustronnych oczkowych Whitworth 5szt. Kennedy KEN5821950K KEN-582-1950K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
518,20 zł
Cena regularna:
421,30 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy 3/16-3/4" dwustronnych oczkowych WHIT 5szt. Kennedy KEN5821950K KEN-582-1950K
Kennedy KEN-582-1950K
Zestaw kluczy oczkowych dwustronnych 3/16-3/4" Whitworth 5szt.
KEN-582-1950K
Opis produktu
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej satynowo wykończone i mocno wyszlifowane zakończenia. Dwustronne z dwunastokątnymi oczkami. Główki odsadzone. Wykonane zgodnie z: DIN 838 Metryczne i AF, BS 192 : 1982 i BS 3555: 1998 Whitworth.Zawartość zestawów:
7-sztukowy metryczny: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17 i 18x19mm.
11-sztukowy metryczny: 6x7, 8x9, 10x11, 12x13, 14x15, 16x17, 18x19, 20x22, 21x23, 24x27 i 30x32mm.
5-sztukowy AF: 1/4”x5/16”, 3/8”x7/16”, 1/2”x9/16”, 5/8”x11/16” i 3/4”x7/8”.
10-sztukowy AF: 1/4”x5/16”, 5/16”x3/8”, 3/8”x7/16”, 7/16”x1/2”, 1/2”x9/16”, 9/16”x5/8”, 5/8”x11/16”, 11/16”x3/4”, 3/4”x7/8” i 15/16”x1”.
5-sztukowy BSW: 3/16"x1/4", 5/16"x3/8", 7/16"x1/2", 9/16"x5/8" i 11/16"x3/4" BSW.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140129184 |
| Liczba elementów | 5 BSW |
| Supplier Part No. | 5821950K |
| UNSPSC Code | 27111726 |
| Waga elementu | 2.75 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 215 250 310 375 452mm |
| Model, kod produktu | |
| Size | mm 11/16 x 3/4 3/16 x 1/4 5/16 x 3/8 7/16 x 1/2 9/16 x 5/8" cal |
| Liczba elementów | 5 |
| Size Range | mm 3/16 - 3/4" cal |
| Spanner Type | Ring Spanner |
| Standard, norma | BS 192 : 1982 & BS 3555 : 1998 |
| Includes | (5) Spanners Wallet |
| Finish/Coating | Satin |
| Size System | Whitworth |
KEN5821950K
ZESTAW KLUCZY DWUSTRONNYCH OCZKOWYCH 3/16-3/4" Whitworth (5 SZT.) Kennedy
KEN-582-1950K
SM.CK016,299ZLNE
Narzędzia Cromwell