Zestaw kluczy 6-32mm płasko-oczkowych 26szt. Kennedy KEN5823974K KEN-582-3974K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
603,52 €
Cena regularna:
490,66 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy 6-32mm płasko-oczkowych 26szt. Kennedy KEN5823974K KEN-582-3974K
Kennedy KEN-582-3974K
Zestaw kluczy płasko-oczkowych 6-32mm (26szt.)
KEN-582-3974K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej, solidnie wypolerowane. Wyszlifowanie zapobiega osiadaniu brudu i olejów na kluczu, czyniąc czyszczenie łatwiejszym. Wersja długa, oczka o szczególnym profilu typu AS-drive. Wykonano zgodnie z: ANSE B107.6.Zestawy
14-sztukowe metryczne: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 i 19mm.
14*-sztukowe metryczne: 6, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 22, 24, 27, 30 i 32mm.
18-sztukowe metryczne: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, i 24mm.
26-sztukowe metryczne: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 i 32mm.
9-sztukowe AF: 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16" i 3/4".
13-sztukowe AF: 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2", 9/16", 5/8", 11/16", 3/4", 13/16", 7/8", 15/16" i 1".
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140131781 |
| Liczba elementów | 26 |
| Supplier Part No. | 5823974K |
| UNSPSC Code | 27111726 |
| Waga elementu | 8.90 kg |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 130 136 148 167 172 186 197 207 223 233 243 261 270 280 290 301 318 325 338 350 350 370 370 400 400 430mm |
| Model, kod produktu | |
| Size | 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 32 6 7 8 9mm |
| Liczba elementów | 26 |
| Size Range | 6 - 32mm |
| Spanner Type | Combination Spanner |
| Standard, norma | ASME B107.6. |
| Includes | (26) Spanners Wallet |
| Finish/Coating | Mirror Finish |
| Size System | Metryczny |
KEN5823974K
ZESTAW KLUCZY PLASKO-OCZKOWYCH 6-32mm (26 SZT.) Kennedy
KEN-582-3974K
SM.CK016,1380ZLNE
Narzędzia Cromwell