Zestaw kluczy i nakrętek 208szt. kombinowany Senator SEN5829000K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$382.25
Cena regularna:
$310.78
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy i nakrętek kombinowany 208szt. Senator SEN5829000K
Senator SEN-582-9000K
SEN5829000K
1/4,3/8,1/2 SQ.DR. mm/TX SOCKET/SPANNER SET 208PC Senator
SEN-582-9000K
KC-016,1495ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Zawartość pojemnika:
1/2” nasadka klucza trzpieniowego: 13 - 32mm.
Głęboka nasadka klucza trzpieniowego: 16 - 22mm.
Nasadka typu E-socket: 20, 22, 24mm.
Końcówki śrubokrętów: Szczelinowe 14mm, TX 70.
Przejścia: 1/2” kw. męski x 3/8” kw. żeński.
Akcesoria: przedłużki 125, 250mm, 1/2” głęboki trzpień Cardana,
rękojeść typu T, szybko wypinający się, równoważący uchwyt zapadkowy.
3/8” nasadka klucza trzpieniowego: 10 - 19mm.
Głęboka nasadka klucza trzpieniowego: 10 - 15mm.
Spark plug sockets: 16, 18, 21mm.
Nasadka typu E-socket: 10 - 18mm.
Końcówki śrubokrętów: Szczelinowe 6 - 12. PZ No. 1, 2, 3. Krzyżakowe No.1, 2, 3, 4. Sześciokątne 6 - 12mm. TX 40 - 60. Do urządzeń precyzyjnych TX 40 - 60. Wypustowe 5, 6, 8.
Przejścia : 3/8” kw. męski x 5/16” sześciokątny, 3/8” kw. żeński x 1/4” kw. męski.
Akcesoria: przedłużka 75mm, głęboki trzpień Cardana, rękojeść typu T, szybko wypinający się, równoważący uchwyt zapadkowy.
1/4” nasadka klucza trzpieniowego: 4 - 14mm.
Głęboka nasadka klucza trzpieniowego: 4 - 10mm.
Nasadka typu E-socket: 4 - 8mm.
Końcówki śrubokrętów: Szczelinowe 4 - 7mm. PZ No.0, 1, 2. Krzyżakowe No.0, 1, 2, TX 8 - 30. Do urządzeń precyzyjnych TX 8 - 30. Sześciokątne 3 - 6mm.
Przejścia : 1/4” kw. żeńskie x 1/4” sześciokątne.
Akcesoria: przedłużki 50, 100mm, głęboki trzpień Cardana, rękojeść typu T, pokrętło korbowe, szybko wypinający się, równoważący uchwyt zapadkowy.
Klucze hakowe: 8 - 19mm.
Klucze sześciokątne: 1.5, 2.0, 2.5mm.
Końcówka magnetyczna: 1/4” sześciokątna.
Końcówki śrubokrętów: 1/4” sześciokątna.
Przejścia : 2x 1/4” kw. męski. Szczelinowe 2x 3.5, 4mm 1x 5.5, 6.5, 8mm,
PZ No.1, 2, 3, Krzyżakowe 2x No.0, 1, 2, 3, TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40. Trójramienne No.1, 2, 3, 4. Kwadratowe 1, 2 ,3, Sześciokątne 2, 3, 4, 5, 6, 7mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140225244 |
| ecl@ss | 21040190 |
| Liczba elementów | 208 |
| Głębokość całkowita | 105 |
| Długość całkowita | 425 |
| Waga całkowita | 10.744 |
| Szerokość całk. | 475 |
| Oznaczenie | SEN-582-9000K |
| UNSPSC | 27111703 |
| Waga elementu | 10.7 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | |
| Numer produktu | |
| Drive Type | Square |
| Liczba elementów | 208 |
| Standard, norma | ANSI B107.1: 1978 BS 4006: 1992 ANSI B107.10M : 1982 ANSI B107.5M: 1987 BS 4006 : 1992 |
| Includes | 1/2" Drive Deep Sockets: 16 - 22mm 1/2" Drive Sockets: 13 - 32mm 1/4" Deep Sockets: 4 - 10mm 1/4" Drive Sockets: 4 - 14mm 3/8" Drive Deep Sockets: 10 - 15mm 3/8" Drive Sockets: 10 - 19mm 3/8" Spark plug sockets: 16, 18, 21mm Accessories 1/2" : 125, 250mm extensions bars, 1/2" drive universal joint, T-bar, quick release offset bi-material ratchet handle Accessories: 50, 100mm extension bars, universal joint, T-bar, nut spinner handle, quick release offset bi-material ratchet handle Accessories: 75mm extension bar, universal joint, quick release offset bi-material ratchet handle Combination spanners: 8 - 19mm Converter: 2x 1/4" sq. male, Slotted 2x 3.5, 4mm 1x 5.5, 6.5, 8mm Converters: 1/2" sq. male x 3/8" sq. female Converters: 1/4" sq. Female x 1/4" Hex Drive E-Sockets: 10 - 18mm E-Sockets: 20, 22, 24mm E-Sockets: 4 - 8mm Hex Key Wrenches: 1.5, 2.0, 2.5mm Magnetic Bit: 1/4" Hex Driver PZ No.1, 2, 3, Crosspoint 2x No.0, 1, 2, 3, TX 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, Tri-Wing No.1, 2, 3, 4, Square 1, 2 ,3, Hex 2, 3, 4, 5, 6, 7mm Screwdriver Bits: 1/4" Hex Driver Screwdriver bits: Hex 14mm, TX 70 Screwdriver Bits: Slotted 4 - 7mm. PZ No.0, 1, 2. Crosspoint No.0, 1, 2, TX 8 - 30. Tamperproof TX 8 - 30. Hex 3 - 6mm Screwdriver bits: Slotted 6 - 12. PZ No. 1, 2, 3. Crosspoint No.1, 2, 3, 4. Hex 6 - 12mm. TX 40 - 60. Tamper Proof TX 40 - 60. Spline 5, 6, 8 |
| Bit Type | Crosspoint Pozidriv Slotted Square Torx Tri-Wing |
| Wykończenie, powłoka | Chrome-Plated with a Mirror Finish |
| Set Type | Socket Wrench Tool Kit |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | |
| Drive Size | 1/2 1/4 3/8" cal |
| Socket Depth | Deep Standard |
| Screwdriver Size | Crosspoint No.0 Crosspoint No.1 Crosspoint No.2 Crosspoint No.3 Crosspoint No.4 Slotted 10mm Slotted 12mm Slotted 3.5mm Slotted 4mm Slotted 5.5mm Slotted 6.5mm Slotted 8mm |
| Hex Bit Size | 2mm - 14mm |
| Socket Size Range | 4mm - 32mm |
| Torx Bit Size | 8mm - 70mm |