Zestaw kluczy imbusowych z kulką BLX13 calowych Bondhus BON6026121L PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy imbusowych z kulką BLX13 calowych Bondhus BON6026121L BON-602-6121L
- Zestaw: calowy, 13 kluczy
- Rozmiary: 0,05"-3/8"
- Kształt litera L
- Zakończenie kuliste z możliwością pracy pod kątem 25 stopni
- UtwardzoneDostarczane z etui
BLX13 - klucze amerykańskiego producenta.
Rozmiary calowe zawarte w zestawie: 0.050", 1/16", 5/64", 3/32", 7/64", 1/8", 9/64", 5/32", 3/16", 7/32", 1/4", 5/16", 3/8".
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Bondhus |
| EAN13 Barcode | 0037231109370 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 810937 |
| UNSPSC Code | 27111710 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | mm |
| Długość całkowita | 101 107 114 124 141 153 171 72 76 81 86 90 95mm |
| Numer produktu | 810937 |
| Rozmiary | .050" 1/16" 1/4" 1/8" 3/16" 3/32" 3/8" 5/16" 5/32" 5/64" 7/32" 7/64" 9/64" |
| Typ końcówki | Hex Ball |
| Liczba elementów | 13 |
| Materiał | Protanium Stal |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | Corrosion-resistant ProGuard Finish |
| Kształt | L |
| Długość długiego ramienia |
101 9/64 |
| Długość krókiego ramienia | 13 14 15 16 18 19 20 21 24 26 29 32 35mm |