Zestaw kluczy nastawnych 150mm 250mm czernionych 6" 10" z podziałką Kennedy KEN5010620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$63.99
Cena regularna:
$52.03
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw kluczy nastawnych 150mm 250mm 6" 10" z podziałką Kennedy KEN5010620K
Kennedy KEN-501-0620K
Zestaw kluczy NASTAWNYCH z podziałka 6"/10"
KEN-501-0620K
Opis produktu
Wykonane z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej (wykończenie fosforanowe lub chromowane) dla zwiększenia siły i sztywności, szczęki poddane zostały działaniu wysokich temperatur dla zwiększenia żywotności produktu. Wysokiej jakości wykończenie narzędzia zapewnia dużą odporność na korozję. 22.5 stopniowy uskok części czołowej w celu uzyskania większej kontroli momentu obrotowego. Zwężający się zacisk dla poprawy dostępu do miejsc o ograniczonym dostępie. Równoległe zaciski z możliwością płynnego nastawiania i automatyczne blokowanie zapewniają ochronę przed przypadkowym otwarciem szczęki nawet w momencie przeładowania. Użyteczne dla przemysłu inżynieryjnego, samochodowego, lotniczego, rolnictwa, konserwacji i montażu.Dostosowane do: ISO 6787-1982, ASME B.107.8M-1996, BS 6333-1995, DIN3117-1988, JIS B4604-1976.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Contents | 150 & 250 |
| Kod EAN13 | 5036140018587 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość | 150/250mm |
| Długość | 6/10 in |
| Liczba sztuk lub elementów | 2 |
| Głębokosć całk./opak. | 18 |
| Długość całk./opak. | 204 |
| Waga całkowita | 0.66 |
| Szerokość całk./opak. | 290 |
| Nr produktu | 501-062 |
| Kod UNSPSC | 27111707 |
| Waga elementu | 540g |
KEN5010620K
ZESTAW KLUCZY NASTAWNYCH Z podziałka 6"/10" Kennedy
KEN-501-0620K
SM.CK016,145ZLNE
Narzędzia Cromwell