Zestaw kluczy nastawnych 6" i 10" Senator SEN5014750K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
6"/10" CHROMED DROP FORGED ADJUSTABLE SPANNER SET Senator SEN5014750K
SEN-501-4750K
Chromed Drop Forged Adjustable Wrench Spanner Set
Tapered jaws for improved access into confined spaces. Smooth jaw adjustment.
Graduated laser etched jaw for fast jaw setting.
Manufactured from chromed drop forged steel.
Also available in a range of sizes from 6"/150mm to 30"/778mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140363700 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Głębokość całk. | 20 |
| Długość całkowita | 340 |
| Waga całkowita | 0.55 |
| Szerokość całk. | 180 |
| Supplier Part No. | SEN-501-4750K |
| UNSPSC Code | 27111707 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość całkowita | 150 250mm 6 10" cal |
| Numer produktu | 501-475 |
| To Suit | |
| Typ | Adjustable Wrench Set |
| Wrench Size | |
| Liczba elementów | 2 |
| Maximum Jaw Capacity | 19 29mm |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Stal |
| Special Features | Smooth Jaw Adjustment |
| Wykończenie, powłoka | Chrome |
| Materiał szczęk | Stal |
| Head Angle | ° stopni |
| Compatible Wrench Size | mm |
| Angle of Head Offset | ° stopni |
| Grubość szczęk | Standard |