Zestaw kluczy płaskich 6-32mm 11szt. dwustronnych CrV chromowo-wanadowych Senator SEN5824850K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$46.87
Cena regularna:
$38.11
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet kluczy płaskich 6-32mm 11szt. Senator SEN5824850K
Senator SEN-582-4850K
SEN5824850K Komplet kluczy płaskich 6-32mm 11szt.
6-32mm CH/VANADIUM O/E SPANNER SET 11PC Senator
SEN-582-4850K
SM.CK016,109ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z matowym wykończeniem, główka odchylona pod kątem 15°. Zgodne z normą DIN 3113. Rozmiary 6-32 mm.
Zestawy 11-sztukowy.
11-sztukowy metryczny: 6 x 7, 8 x 9, 10 x 11, 12 x 13, 14 x 15, 16 x 17, 18 x 19, 20 x 22, 21 x 23, 24 x 27 & 30 x 32mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140255951 |
| Supplier Part No. | SEN-582-4850K |
| UNSPSC Code | 27111726 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 122 140 157 172 190 205 222 236 250 266 302mm |
| Size | 10 x 11 12 x 13 14 x 15 16 x 17 18 x 19 20 x 22 21 x 23 24 x 27 30 x 32 6 x 7 8 x 9mm |
| Liczba elementów | 11 |
| Size Range | 6 - 32mm |
| Spanner Type | Open Ended Spanner |
| Standard, norma | DIN 3110 |
| Includes | (11) Spanners Wallet |
| Wykończenie, powłoka | Matte |
| Rozmiar | Metryczny |