Zestaw wierteł SDS Plus 7szt. do młotów udarowych Kennedy KEN0577000K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wierteł SDS Plus 7szt. do młotów udarowych Kennedy KEN0577000K
Kennedy KEN-057-7000K
KEN0577000K
Zestaw wierteł do młotów udarowych SDS-PLUS (7szt.)
KEN-057-7000K
SM.CK016,51,4ZLNE
Zestaw 7-sztukowy
5, 6 i 8mmx110mm (długość całkowita). 6, 8, 10 i 12mmx160mm (długość całkowita).
Zestaw 9-sztukowy
5, 5.5, 6 i 7mmx160mm (długość całkowita), 8x210mm, 8x260mm, 12x216mm, 12x316mm i 16x250mm (długość całkowita).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Hammer |
| Średnica wiertła | 5.0; 6.0 (2); 8.0 (2); 10.0; 12mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002371 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Materiał | Tungsten Carbide-tipped |
| Długość całk. | 110; 160 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Typ chwytu | SDS |
| Standard, norma | DIN 8035 |
| UNSPSC Code | 27111543 |