Zestaw wierteł SDS Plus 9szt. do młotów udarowych Kennedy KEN0577020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$56.60
Cena regularna:
$46.02
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wierteł SDS Plus 9szt. do młotów udarowych Kennedy KEN0577020K
Kennedy KEN-057-7020K
KEN0577020K
Zestaw wierteł do młotów udarowych SDS-PLUS (9szt.)
KEN-057-7020K
SM.CK016,113,3ZLNE
Zestaw 7-sztukowy
5, 6 i 8mmx110mm (długość całkowita). 6, 8, 10 i 12mmx160mm (długość całkowita).
Zestaw 9-sztukowy
5, 5.5, 6 i 7mmx160mm (długość całkowita), 8x210mm, 8x260mm, 12x216mm, 12x316mm i 16x250mm (długość całkowita).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Compatible Drill | Hammer |
| Średnica wiertła | 5.0; 5.5; 6.0; 7.0; 8.0 (2); 12.0 (2); 16mm |
| EAN13 Barcode | 5036140002388 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Rodzaj rowków | Szlifowane rowki |
| Materiał | Tungsten Carbide-tipped |
| Długość całk. | 160; 210; 260; 216; 316; 250 mm |
| Waga całkowita | 0.85 |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Typ chwytu | SDS |
| Standard, norma | DIN 8035 |
| Sup. Part No. | KEN-057-7020K |
| UNSPSC Code | 27111543 |