Zestaw wierteł diamentowych koronowych 12szt. Kobe KBE2800300K KBE-280-0300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wierteł diamentowych koronowych 12szt. Kobe KBE2800300K KBE-280-0300K
Profesjonalne wiertła koronowe Kobe wykonane z wysokiej jakości ze stali narzędziowej. Dzięki temu zapewniona jest doskonałej koncentryczność i wytrzymałość. Wiertła koronkowe (otwornice diamentowe) można stosować do wiercenia w szerokiej gamie materiałów budowlanych jak: cegły, bloki betonu, cegły ręcznie wypalane oraz miękkie i twarde kamienie.
Zawartość zestawu otwornic diamentowych
- otwornice o rozmiarach 42mm, 52mm, 65mm, 117mm i 127mm,
- adapter do uchwytu,
- przedłużacz do uchwytu wiertarki,
- adapter SDS,
- przedłużacz SDS,
- trzpień prowadnicy,
- prowadnica do wiertła stożkowego,
- klucz wybijak.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kobe |
| Głębokość wiercenia | 150mm |
| Średnica wiercenia | 42mm, 52mm, 65mm, 117mm, 127mm |
| Materiał wiercący | Diamentowy nasyp na ostrzach |
| EAN13 Barcode | 5036140072848 |
| eCl@ss Code | 21010102 |
| Supplier Part No. | 2800300K |
| UNSPSC Code | 20121607 |
SM.CK016,815,8ZLNE