Zestaw wierteł do sęków i czopów 15-35mm 5szt. Senator SEN5975650K PRO25
dostępny
Cena regularna:
$49.33
Cena regularna:
$40.10
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wierteł do sęków i czopów 15-35mm 5szt. Senator SEN5975650K
Senator SEN-597-5650K
SEN5975650K
KC-016,96ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Zawartość:
Zestaw 5-sztukowy: po 1 sztuce: 15, 20, 25, 30 i 35mm.
Zestaw 15-sztukowy: po 1 sztuce: 10, 12, 15, 16, 18, 20, 25, 26, 28, 30, 35, 40, 45 i 50mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bit Material | Stal |
| Bit Type | Forstner Bit |
| Marka, producent | Senator |
| Centre Type | Solid |
| Compatible Materials | Laminate; Wood |
| Średnica skrawania | 15; 20; 25; 30; 35 mm |
| Cutting Direction | Right-hand |
| Drilling Depth | 50 mm |
| EAN13 | 5036140161641 |
| ecl@ss | 21043090 |
| For Use With | Bench Drills; Pillar Drills; Hand Power Drills |
| Includes | Wood Storage Box |
| Number of Spurs | 2 |
| Długość całkowita | 90 mm |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Shank Shape | Straight |
| Oznaczenie | SEN-597-5650K |
| UNSPSC | 27111537 |