Zestaw wierteł rurowych 14-24mm do magnesówki Kennedy KEN2883000K KEN-288-3000K
dostępny
Cena regularna:
196,69 €
Cena regularna:
159,91 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wierteł rurowych 14-24mm do magnesówki Kennedy KEN2883000K KEN-288-3000K
Średnica trzpienia chwytu: 19mm, 3/4".
Głębokość wiercenia: 25mm. Seria krótka.
Średnica otworu: 6mm.
Długość całkowita: 60mm.
Rozmiary: 14, 16, 18, 20, 22 i 24mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140104518 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Liczba sztuk lub elementów | 6 |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga | 800g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiary wierteł | 14, 16, 18, 20, 22, 24mm |
| Średnica chwytu | 19mm |
| Kąt spirali (Helix Angle) | 27,5° stopni |
KEN2883000K
ZESTAW WIERTEL RUROWYCH Kennedy
KEN-288-3000K
SM.CK016,689ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dane techniczne
| Średnica wiertła w mm | 14-24mm |