Zestaw wkrętak z 6 wymiennymi końcówkami Kennedy KEN5737060K PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/4" HEX BIT DRIVER SET C/W 6 BITS Kennedy KEN5737060K
Kennedy KEN-573-7060K
KEN5737060K
SM.CK016,48,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Grzechotkowy
Wkrętak z magazynkiem. Jasno zakończony, chromowo-wanadowe ostrze.
Dostarczone z sześciokątnymi końcówkami o długości 25mm i szerokości 6mm (1/4”):
Krzyżakowy: Nr 1 i 2. Pozidriv®: Nr 1 i 2. Płaski: 5 i 6mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Cabinet; Mechanic |
| Bit Material | Chrome Molybdenum; Hardness Range; 58-62HRC |
| Bit Type Included | Phillips; Slotted; Pozidrive; |
| Długość ostrza | 100 mm |
| Marka | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140014817 |
| eCl@ss Code | 21040404 |
| Handle Length | 100 mm |
| Includes | Screwdriver Bits Stored in Handle |
| Number of Bits Included | 6 |
| Długość całk. | 200 mm |
| Waga całkowita | 0.213 |
| Screwdriver Type | Screwdriver Bit Set |
| Sup. Part No. | - |
| UNSPSC Code | 27112814 |