Zestaw wkrętaków 8szt. Senator SEN5729890K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wkrętaków 8szt. Senator SEN5729890K
Senator SEN-572-9890K
SEN5729890K
8-PCE ENGINEERS SCREWDRIVER SET Senator
SEN-572-9890K
SM.CK016,65ZLNE
Narzędzia Cromwell
Chromowo-wanadowe stalowe ostrza, z magnetycznymi końcówkami. Akrylowe uchwyty.
8-sztukowy zestaw zawiera (mm):
Płaski: 6.3 krótki, 6.3 x 100 oraz 8.0 x 200.
Równoległy: 3.0 x 75, 4.0 x 100.
Krzyżakowy: Nr 2 któtki, Nr 1 x 75 oraz Nr 2 x 100.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | |
| Długość ostrza | Stubby; 100; 200; 75 mm |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140017290 |
| Handle Material | Acrylic |
| Głębokość całk. | 30 |
| Długość całkowita | 320 |
| Waga całkowita | 0.535 |
| Szerokość całk. | 55 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SEN-572-9890K |
| Tip Type | Crosspoint; Parallel; Flared |
| UNSPSC Code | 27111728 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | |
| Długość ostrza | 100mm 200mm 75mm |
| Handle Length | |
| Długość całkowita | |
| Tip Size | |
| Tip Type | Crosspoint Flared Parallel |
| Liczba elementów | 8 |
| Standard, norma | |
| Includes | Crosspoint No.1 Screwdriver Crosspoint No.2 Screwdriver (x2) Flared 6.3 Screwdriver (x2) Flared 8.0 Screwdriver. Parallel 3.0 Screwdriver Parallel 4.0 Screwdriver |
| Materiał ostrza | |
| Handle Material | Acrylic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | |
| Blade Shape |