Zestaw wkrętaków Tri-Line 6szt. Yamoto YMT5722060K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wkrętaków Tri-Line 6szt. Yamoto YMT5722060K
Yamoto YMT-572-2060K
YMT5722060K
ZESTAW WKRETAKOW 'TRI-LINE' (6 SZT) Yamoto
YMT-572-2060K
SM.CK016,49ZLNE
Narzędzia Cromwell
Tri-LineTM
Ergonomicznie zaprojektowane rączki z podwójnego materiału i trzech części dla ulepszonego momentu obrotowego i zredukowania zmęczenia materiału. Chromo - wanadowe ostrza z magnetycznymi końcówkami i otworem w rączce do wieszania.
6 częściowy zestaw zawiera (mm):
Krzyżakowy: Nr. 1 x 75, Nr. 2 x 100.
Równoległy: 3 x 75, 5 x 150.
Płaski: 6 x 150, 8 x 200.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140038691 |
| Liczba elementów | 6 |
| Głębokość całk. | 50 |
| Długość całkowita | 350 |
| Waga całkowita | 0.705 |
| Szerokość całk. | 160 |
| Supplier Part No. | YMT-572-2060K |
| UNSPSC Code | 27111728 |
| Waga elementu | 715 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 100mm 150mm (2) 200mm 75mm (2) |
| Handle Length | 100mm to 135mm |
| Długość całkowita | Crosspoint No.1 x 180mm Crosspoint No.2 x 210mm Flared 6mm x 250mm Flared 8mm x 310mm Parallel 3mm x 180mm Parallel 5mm x 250mm |
| Numer produktu | 572-206 |
| Tip Size | 3 5 6 8 Crosspoint No.1 Crosspoint No.2 |
| Tip Type | Crosspoint |
| Liczba elementów | 6 |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | |
| Handle Material | |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Blade Shape | Round |