Zestaw wkrętaków Tri-Line 8szt. Yamoto YMT5722080K YMT-572-2080K SPC-19 SPC-19
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wkrętaków Tri-Line 8szt. Yamoto YMT5722080K YMT-572-2080K
Yamoto YMT-572-2080K
YMT5722080K
ZESTAW WKRETAKOW 'TRI-LINE' (8 SZT) Yamoto
YMT-572-2080K
Ergonomiczne uchwyty, które są z dwóch warstw materiału i mają trzy-stronne płaszczyzny celem poprawy momentu obrotowego i zmniejszenia zmęczenia. Ostrza ze stali chromowo-wanadowej z końcówkami magnetycznymi i otworem do zawieszania w uchwycie.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140038684 |
| Liczba elementów | 8 |
| Głębokość całk. | 40 |
| Długość całkowita | 350 |
| Waga całkowita | 0.875 |
| Szerokość całk. | 200 |
| Supplier Part No. | YMT-572-2080K |
| UNSPSC Code | 27111728 |
| Waga elementu | 875 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Engineers Mechanic |
| Długość ostrza | 100mm (2) 150mm (2) 200mm 75mm (2) Stubby |
| Handle Length | 97mm to 135mm |
| Długość całkowita | 6mm x Stubby Flared 6mm x 250mm Flared 8mm x 310mm Parallel 3mm x 180mm Parallel 5mm x 250mm PH1 x 180mm PH2 x 210mm PZ2 x100mm |
| Model, kod produktu | |
| Tip Size | 3 5 6 8 PH1 PH2 PZ2 Stubby |
| Tip Type | Crosspoint |
| Liczba elementów | 8 |
| Standard, norma | |
| Materiał ostrza | |
| Handle Material | |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Finish/Coating | Satin |
| Blade Shape | Round |
SM.CK016,60ZLNE
Narzędzia Cromwell