Zestaw wkrętaków warsztatowych 12szt. Yamoto YMT5720990K
dostępny
Cena regularna:
$42.41
Cena regularna:
$34.48
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wkrętaków warsztatowych 12szt. Yamoto YMT5720990K
Yamoto YMT-572-0990K
YMT5720990K
ZESTAW WKRETAKOW WARSZTATOWYCH (12 SZT) Yamoto
YMT-572-0990K
SM.CK016,135ZLNE
Narzędzia Cromwell
Klasycznie zaprojektowany, bardzo doceniany w przemyśle samochodowym. Czarny plastikowy uchwyt, odporny na uderzenia. Ostrza ze stali o chromowym wykończeniu z utwardzonymi i kutymi końcówkami.
12-sztukowy zestaw zawiera (mm): Zawartość w przezroczystym etui.
Rozszeszany: 6.3 przysadzisty, 6.3 x 100, 6.3 x 150, 8.3 x 200 i 9.5 x 250mm.
PZ: Nr 1 x 75, Nr 2 x 100 i Nr 3 x 150mm.
Krzyżakowy: Nr 1 x 75, Nr 2 przysadzisty, Nr 2 x 100 i Nr 3 x 150mm.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 100; 150; 200; 250; 75 mm |
| Długość ostrza | Stubby |
| Materiał ostrza | Alloy Steel |
| Producent | Yamoto |
| EAN13 Barcode | 5036140070622 |
| Handle Material | Plastic |
| Waga całkowita | 1.21 |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | YMT-572-0990K |
| Tip Type | Flared; Pozidriv; Crosspoint |
| UNSPSC Code | 27111728 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | Mechanic |
| Długość ostrza | 100mm 150mm 200 250mm 75mm |
| Handle Length | |
| Długość całkowita | |
| Tip Size | |
| Tip Type | Crosspoint Flared Pozidriv |
| Liczba elementów | 12 |
| Standard, norma | |
| Includes | Clear Plastic Wallet Crosspoint No.1 Screwdriver Crosspoint No.2 Screwdriver (x2) Crosspoint No.3 Screwdriver. Flared 6.3 Screwdriver (x3) Flared 8.3 Screwdriver Flared 9.5 Screwdriver Pozidriv No.1 Screwdriver Pozidriv No.2 Screwdriver Pozidriv No.3 Screwdriver |
| Materiał ostrza | Alloy Steel |
| Handle Material | Plastic |
| Special Features | Magnetized Tip |
| Wykończenie, powłoka | |
| Blade Shape |