Zestaw wybiajków tulejowych standardowych 6szt. Kennedy KEN5182420K
dostępny
Cena regularna:
41,81 €
Cena regularna:
33,99 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wybiajków tulejowych standardowych 6szt. Kennedy KEN5182420K
Kennedy KEN-518-2420K
Zestaw WYBIJAKOW TULEJOWYCH standardOWYCH (6szt.)
KEN-518-2420K
Opis produktu
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej. Używane do wybijania kołków i czopów.Chwyt ośmiokątny.
Zestaw zawiera: 2, 3, 4, 5, 6 i 8mm.
Umieszczone w plastikowym etui.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Contents | 2, 3, 4, 5, 6 & 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140027732 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Liczba sztuk lub elementów | 6 |
| Głębokosć całk./opak. | 20 |
| Długość całk./opak. | 264 |
| Waga całkowita | 0.51 |
| Szerokość całk./opak. | 173 |
| Nr produktu | KEN-518-2420K |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 530g |
KEN5182420K
ZESTAW WYBIJAKOW TULEJOWYCH STANDARDOWYCH (6 SZT.) Kennedy
KEN-518-2420K
SM.CK016,76,5ZLNE
Narzędzia Cromwell