Zestaw wybijaków tulejowych extra długich 6szt. Kennedy KEN5182435K
dostępny
Cena regularna:
44,26 €
Cena regularna:
35,98 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wybijaków tulejowych extra długich 6szt. Kennedy KEN5182435K
Kennedy KEN-518-2435K
Zestaw WYBIJAKOW TULEJOWYCH EXTRA długiCH (6szt.)
KEN-518-2435K
Opis produktu
Wykonane ze stalichromowo-wanadowej. Używane do wybijania kołków i czopów.
Zestaw zawiera: 2, 3, 4, 5, 6 i 8mm.
Umieszczone w plastikowym etui.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Contents | 2, 3, 4, 5, 6 & 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140022416 |
| Kod eCl@ss | 21040790 |
| Liczba sztuk lub elementów | 6 |
| Głębokosć całk./opak. | 15 |
| Długość całk./opak. | 307 |
| Waga całkowita | 0.61 |
| Szerokość całk./opak. | 172 |
| Nr produktu | KEN-518-2435K |
| Kod UNSPSC | 27111505 |
| Waga elementu | 830g |
KEN5182435K
ZESTAW WYBIJAKOW TULEJOWYCH EXTRA DLUGICH (6 SZT.) Kennedy
KEN-518-2435K
SM.CK016,115ZLNE
Narzędzia Cromwell