Zestaw wyciorów do rur No.1 7szt. Kennedy KEN9069010K KEN-906-9010K
dostępny
Cena regularna:
34,62 €
Cena regularna:
28,14 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw wyciorów do rur No.1 7szt. Kennedy KEN9069010K KEN-906-9010K
Kennedy KEN-906-9010K
KEN9069010K
ZESTAW WYCIOROW DO RUR No.1 (7 SZT) Kennedy
KEN-906-9010K
Szczotki druciane, wyciory do rur do użytku ręcznego. Do prac konserwacyjnych, przemysłu rolnego, warsztatów, fabryk itp. Do udrażniania i ciężkiego czyszczenia rur, wsporników, niewygodnych miejsc itp.
Zestaw 7-sztukowy
Zawartość: Szczotki druciane (średnica): 1x 10, 15, 20, 25 i 30mm.
Nylonowy wycior: 1x odgięty i 1x prosty.
Specyfikacja:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140149830 |
| eCl@ss Code | 29110202 |
| Liczba elementów | 7 |
| Supplier Part No. | 9069010K |
| UNSPSC Code | 27113002 |
| Waga | 200 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bristle Type | Straight Wire Twist Wire |
| Długość całkowita | 210-215 mm |
| Model, kod produktu | |
| Mounting Type | |
| Brush Length | 80-105 mm |
| Driving Rod Thread Size | |
| Bristle Material | Nylon Stal |
| Brush Diameter | 10-30mm |
SM.CK016,82,2ZLNE
Narzędzia Cromwell