Złączka SafeFlow 1/4" ze zintegrowaną końcówką do węża SC21R PCL PCL2594528M PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka SafeFlow 1/4" ze zintegrowaną końcówką do węża SC21R PCL PCL2594528M
PCL PCL-259-4528M
PCL2594528M
SC21R SAFEFLOW INTEGRAL TAILPIECE FOR 1/4" HOSE PCL
PCL-259-4528M
SM.CK016,78,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Złączki i redukcje XF wyróżniają się doskonałymi charakterystykami przepływu, co zapewnia dobre zasilanie powietrzem i zwiększoną wydajność narzędzi w warsztacie. Stalowa konstrukcja z pokryciem przeciwkorozyjnym zapewnia długi okres użytkowania. Duży przepływ - 130cfm przy 100lbf/in?, zapewnia zwiększoną wydajność narzędzi. Stalowy występ zapobiega przypadkowemu rozłączeniu.
Średnica otworu: 7,4mm.
Przepływ przy 6b ar: 2200l/min przy spadku ciśnienia 0,5 bar. Maksymalne ciśnienie pracy: 35 bar. (508lbf/in?).
Temperatura pracy: -40°C do 100°C.
Złączki i redukcje XF wyróżniają się doskonałymi charakterystykami przepływu, co zapewnia dobre zasilanie powietrzem i zwiększoną wydajność narzędzi w warsztacie. Stalowa konstrukcja z pokryciem przeciwkorozyjnym zapewnia długi okres użytkowania. Duży przepływ - 130cfm przy 100lbf/in?, zapewnia zwiększoną wydajność narzędzi. Stalowy występ zapobiega przypadkowemu rozłączeniu.
Średnica otworu: 7,4mm.
Przepływ przy 6b ar: 2200l/min przy spadku ciśnienia 0,5 bar. Maksymalne ciśnienie pracy: 35 bar. (508lbf/in?).
Temperatura pracy: -40°C do 100°C.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131600 |
| eCl@ss Code | 37110391 |
| Producent | PCL |
| Supplier Part No. | SC21R |
| EAN13 Barcode | 5014875332659 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | SC21R |
| Rozmiar gwintu | 1/4" in |
| Thread Type | Tailpiece |
| Pressure Range | 14 bar bar |
| Operating Temperature Range | -40 to +100 °C degree Celsius |
| Standard gwintu | Bore |
| Maximum Working Pressure | 14 bar bar |