Złączka kątowa z gwintem zewnętrznym stożkowym 10mm G1/4 KEC10-2MT Kennedy KEN2913200K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka kątowa z gwintem zewnętrznym stożkowym 10mm - G1/4 KEC10-2MT Kennedy KEN2913200K
Kennedy KEN-291-3200K
KEN2913200K
Złączka kątowa z gwintem zew. stożkowym KEC10-2MT 10mm - G1/4 Kennedy
KEN-291-3200K
SM.CK016,13,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szybka i prosta metoda wsuwania do węży, lekka kompaktowa konstrukcja, wypróbowany system podtrzymujący przewody, uszczelka gwintu możliwa do ponownego użytku. Konstrukcja wykonana jest z niklowanego mosiądzu, żywicy acetylowej, podtrzymujący pierścień stalowy, uszczelka nitrylowa oraz pierścień z żywicy acetylowej.
Zakres ciśnienia: -0.9bar min do +10bar max.
Zakres temperatury: min. -20°C do +maks. 70°C.
Materiał węży: nylonowe, poliuretanowe.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131613 |
| eCl@ss Code | 27294290 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2913200K |
| EAN13 Barcode | 5036140105317 |
| Model Number | KEC10-2MT |
| Rozmiar | 10 - G1/4 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Brass |
| Numer produktu | |
| Rozmiar gwintu | |
| Thread Type | |
| Waga elementu | g |
| Rozmiar | 10 - G1/4 mm |
| Thread Sizes Male | 1/4 in. inchmm |
| Thread Sizes Female | |
| Tube Size | 10 mm |
| Surface Finish | Nickel-plated |
| Operating Temperature Range | -20°C to +70°C ° stopni |
| Connection Type | Tube x BSPP |
| Additional Features |