Złączka prosta 4mm KC4 Kennedy KEN2912200K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka prosta 4mm KC4 Kennedy KEN2912200K
Kennedy KEN-291-2200K
KEN2912200K
KC4 KEN-FIT STRAIGHT CONNECTOR 4mm Kennedy
KEN-291-2200K
SM.CK016,8,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Szybka i prosta metoda wsuwania do węży, lekka kompaktowa konstrukcja, wypróbowany system podtrzymujący przewody, uszczelka gwintu możliwa do ponownego użytku. Konstrukcja wykonana jest z niklowanego mosiądzu, żywicy acetylowej, podtrzymujący pierścień stalowy, uszczelka nitrylowa oraz pierścień z żywicy acetylowej.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140292079 |
| eCl@ss Code | 27294290 |
| Model Number | KC4 |
| Size | 4 mm |
| Supplier Part No. | 2912200K |
| UNSPSC Code | 27131600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Plastic |
| Długość całkowita | 30.8mm |
| Numer produktu | MPU-4 |
| Rozmiar gwintu | in. inch 4mm |
| Thread Type | in. inch cm? square centimetre |
| Waga elementu | 4.7g |
| Thread Sizes Male | in. inch mm |
| Thread Sizes Female | in. inch mm |
| Pressure Range | bar bar |
| Tube Size | 4mm |
| Surface Finish | Spray Coated |
| Operating Temperature Range | °C degree Celsius |
| Connection Type | Tube x Tube |