Złączka z gwintem wewnętrznym AC21CF02 1/4" BSPT PCL PCL2591940Y PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka z gwintem wewnętrznym AC21CF02 1/4" BSPT PCL PCL2591940Y
PCL PCL-259-1940Y
PCL2591940Y
Złączka z gwintem WEWNETRZNYM AC21CF02 1/4" BSPT PCL
PCL-259-1940Y
SM.CK016,47,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Złączki 'Industry Standard' (standard przemysłowy). Do zastosowania w narzędziach pneumatycznych, warsztatach samochodowych, przemysłowych liniach sprężonego powietrza i pulpitach do prób. Swobodny przepływ powietrza przy ciśnieniu 7 bar/100 PSI: 35 do 42 CFM (990 do 1 130 l/min). Wykonane ze stali ocynkowanej, z pasywowaną trwałą powierzchnią. Sprężyny i kulki ze stali nierdzewnej. Pewna, jednostopniowa blokada chroni przed przypadkowym rozłączeniem. Mają zastosowanie do połączeń stałych, w przypadku złączek (gniazd) do węży typu ruchomego patrz złączki typu "Vertex" poniżej.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27131600 |
| eCl@ss Code | 27294290 |
| Producent | PCL |
| Supplier Part No. | AC21CF |
| EAN13 Barcode | 5014875330877 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | AC21CF |
| Typ produktu | Coupler Body |
| Rozmiar gwintu | 1/4" |
| Thread Type | Female |
| Thread Sizes Male | |
| Thread Sizes Female | Rp 1/4" |
| Pressure Range | 14 bar bar |
| Surface Finish | Passivated Zinc |
| Operating Temperature Range | -40 to 100 °C degree Celsius |
| Standard gwintu | BSPP |