Złączka z zaworem kulowym G1/2-G1/2 F-F Kennedy KEN2597430K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka z zaworem kulowym G1/2-G1/2 F-F Kennedy KEN2597430K
Kennedy KEN-259-7430K
KEN2597430K
VNR4FF NON-RETURN VALVE G1/2-G1/2 F-F Kennedy
KEN-259-7430K
SM.CK016,75,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Złączka bez odwortu, z gwintem wewnętrznym z obu stron
Zakres ciśnienia: +2 do +8bar.
Zakres temperatury: -25 do +90°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 40141622 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 2597430K |
| EAN13 Barcode | 5036140290242 |
| Size (mm) | G1/2 - G1/2 |
| Model Number | VNR4FF |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maximum Pressure | MPa megapascal |
| Typ produktu | Non-Return Valve |
| Temperature Range | -25 - +90 °C degree Celsius |
| Rozmiar gwintu | mm 1/2" cal |
| Thread Type | Female |
| Waga elementu | g |
| Size | G1/2 - G1/2 |
| Typ gwintu | BSP Parallel = G |