Złączka z zaworem kulowym G1/8-G1/8 F-F Kennedy KEN2597500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka z zaworem kulowym G1/8-G1/8 F-F Kennedy KEN2597500K
Kennedy KEN-259-7500K
KEN2597500K
VQE1FF QUICK EXHAUST VALVE G1/8-G1/8 F-F Kennedy
KEN-259-7500K
SM.CK016,55,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
Złączka do szybkiego wydechu, z gwintem wewnętrznym z obu stron
Zakres ciśnienia: +0.3 do +10bar.
Zakres temperatury: -18 do +70°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140290266 |
| Model Number | VQE1FF |
| Size (mm) | G1/8- G1/8 |
| Supplier Part No. | 2597500K |
| UNSPSC Code | 40141622 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maximum Pressure | MPa megapascal |
| Typ produktu | Exhaust Valve |
| Temperature Range | -18 - +70 °C degree Celsius |
| Rozmiar gwintu | mm 1/8" cal |
| Thread Type | Female |
| Waga elementu | g |
| Size | G1/8 - G1/8 |
| Typ gwintu | BSP Parallel = G |