Złączka z zaworem kulowym G3/8-G3/8 F-F Kennedy KEN2597520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka z zaworem kulowym G3/8-G3/8 F-F Kennedy KEN2597520K
Kennedy KEN-259-7520K
KEN2597520K
VQE3FF QUICK EXHAUST VALVE G3/8-G3/8 F-F Kennedy
KEN-259-7520K
SM.CK016,67,7ZLNE
Narzędzia Cromwell
Złączka do szybkiego wydechu, z gwintem wewnętrznym z obu stron
Zakres ciśnienia: +0.3 do +10bar.
Zakres temperatury: -18 do +70°C.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140290280 |
| Model Number | VQE3FF |
| Size (mm) | G3/8 - G3/8 |
| Supplier Part No. | 2597520K |
| UNSPSC Code | 40141622 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maximum Pressure | MPa megapascal |
| Typ produktu | Exhaust Valve |
| Temperature Range | -18 - +70 °C degree Celsius |
| Rozmiar gwintu | mm 3/8" cal |
| Thread Type | Female |
| Waga elementu | g |
| Size | G3/8 - G3/8 |
| Typ gwintu | BSP Parallel = G |