Znacznik cyfrowy 9 8mm Kennedy KEN5605700K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy No.9 8mm znacznik KEN5605700K
Kennedy KEN-560-5700K
KEN5605700K Kennedy No.9 8mm znacznik
8.0mm Individual Numeric Characters
Font Size 8.0mm Individual punches (single punch only)
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112305 |
| eCl@ss Code | 21040704 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5605700K |
| EAN13 Barcode | 5036140346444 |
| Numeric Character | No.9 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość znaku | 8mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Długość całk. | 83 mm |
| Product Number | |
| Set Description | |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Nickel Plated |
| Stamp Type | Hand Stamp |
| Character Description | 9 |
| Impression Letter Type | Positive Indent Low Stress |