Znacznik literowy D 8mm Kennedy KEN5606265K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Znacznik literowy D 8mm KEN5606265K
Kennedy KEN-560-6265K
KEN5606265K Znacznik literowy D 8mm S.O.C. PUNCH
8.0mm Individual Alphabetical Characters
Font Size 8.0mm
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112305 |
| eCl@ss Code | 21040704 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5606265K |
| EAN13 Barcode | 5036140347168 |
| Alphabetical Character | D |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wysokość znaku | 8mm |
| Materiał | Stal węglowa |
| Długość całk. | 80 mm |
| Product Number | |
| Set Description | |
| Liczba elementów | 1 |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | Nickel Plated |
| Stamp Type | Hand Stamp |
| Character Description | D |
| Impression Letter Type | Positive Indent Low Stress |