Żuraw jezdny o udźwigu 1 tony ze składaną belką nośną Kennedy KEN9413670K SPC-19
dostępny
Cena regularna:
2 060,86 €
Cena regularna:
1 675,50 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żuraw jezdny o udźwigu 1 tony ze składaną belką nośną Kennedy KEN9413670K
Kennedy KEN-941-3670K
KEN9413670K
FMC001 1-TON FOLDING MOBILE CRANE Kennedy
KEN-941-3670K
SM.CK016,4500ZLNE
Narzędzia Cromwell
Idealny do warsztatów przydomowych lub stacji obsługi. Składana konstrukcja ułatwia składowanie i transport. Zawór sterujący przepływem płynu służy do dokładnego opuszczania i ustawiania na właściwej pozycji. Przeciążeniowy zawór bezpieczeństwa. Obsługa hydrauliczna, zapewniająca łatwe podnoszenie. Hak przegubowy do dużych obciążeń z zatrzaskiem bezpieczeństwa, dla różnych opcji wysięgników. Kółka samonastawne do dużych obciążeń.
Numer modelu..........FMC001.
Kod zamówienia..........KEN-985-3500K.
Pozycja (a) udźwigu..........1 tona/1000 kg.
Pozycja (b) udźwigu..........3/4 tony/750 kg.
Pozycja (c) udźwigu..........1/2 tony/500 kg.
Pozycja (d) udźwigu..........1/4 tony/250 kg.
Maksymalna wysokość podnoszenia przy minimalnym wysunięciu belki nośnej........1868mm.
Maksymalna wysokość podnoszenia przy maksymalnym wysunięciu belki nośnej..........2004mm.
Długość belki nośnej w pozycji (a)..........865 mm.
Długość belki nośnej w pozycji (b)..........955 mm.
Długość belki nośnej w pozycji (c)..........1045 mm.
Długość belki nośnej w pozycji (d)..........1135 mm.
Wysokość prześwitu pod nogami..........130 mm.
Długość ramy..........1480 mm.
Wysokość całkowitego prześwitu..........1555 mm.
Maksymalna szerokość ramy..........1000 mm.
Odległość między osiami tylnych kółą......640 mm.
Masa ..........91 kg.
1 tona (metryczna albo oznaczenie t) = 1000 kg
1 ton (angielska) = 2240 funtów (1016 kg)
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140225480 |
| eCl@ss Code | 36120190 |
| Supplier Part No. | 9413670K |
| UNSPSC Code | 24101630 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | FMC001 |
| Waga elementu | 91kg |
| Maximum Load Capacity | 1000kg |
| Additional Features | Flow control valve for precise lowering and positioning Folding design for easy storage Four different jib options Heavy duty castors Heavy duty swivel hook with safety latch Hydrolic operation providing easy lifting Ideal for home workshops or garages Overload safety valve |
| Maximum Lifting Height at Maximum Jib Extension | 2004mm |
| Overall Clearance Height | 1555mm |
| Maximum Width of Frame | 1000mm |