Zwijak węża 10mm 10m do sprężonego powietrza i wody z poliuretanu PU Kobe KBE2581070K KBE-258-1070K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zwijak węża 10mm 10m do sprężonego powietrza i wody z poliuretanu PU Kobe KBE2581070K KBE-258-1070K
Kobe KBE-258-1070K
KBE2581070K
SM.CK016,393,1ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140237872 |
| Model, kod produktu | KHR10 |
| Supplier Part No. | 2581070K |
| UNSPSC Code | 40142002 |
| Working Pressure | 10-30 BAR |
| Working Pressure | 145-435 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Długość | 10 m metre ft foot |
| Materiał | Polyurethane |
| Model, kod produktu | KHR10 |
| Inside Diameter | 10.0mm |
| Maximum Working Pressure | 120 PSI pounds per square inch 8 BAR bar |
| Outer Diameter |