Bloczki magnetyczne 2 Kennedy KEN4002500K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
446,30 zł
Cena regularna:
362,85 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bloczki magnetyczne 2 Kennedy KEN4002500K
Kennedy KEN-400-2500K
BLOCZKI MAGNETYCZNE (2)
KEN-400-2500K
Opis produktu
Do użycia z magnetycznymi uchwytami które mają równoległe bieguny, aby pole magnetyczne mogło być użyte do przytrzymania nieporęcznych elementów w miejscu pracy. Sprzedawane są w dopasowanych parach. Można dodatkowo kształtować. Waga szt.: 1.5kg.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140107717 |
| Kod eCl@ss | 21049090 |
| Wysokość | 30mm |
| Długość | 75mm |
| Kod UNSPSC | 27112109 |
| Waga elementu | 1.50 kg |
| Szerokość | 60mm |
KEN4002500K
BLOCZKI MAGNETYCZNE (2) Kennedy
KEN-400-2500K
SM.CK016,251,5ZLNE
Narzędzia Cromwell