Bloczki stalowe równoległe do OXD3723620K 160x4x10mm (2) Oxford Precision OXD3723700K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bloczki stalowe równoległe do OXD3723620K 160x4x10mm (2) Oxford Precision OXD3723700K
Oxford Precision OXD-372-3700K
OXD3723700K
KC-016,48,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Oxford |
| EAN13 | 5036140155299 |
| ecl@ss | 21170207 |
| Wysokość całkowita | 160 mm |
| Długość całkowita | 10 mm |
| Szerokość całk. | 4 mm |
| Oznaczenie | OXD-372-3700K |
| UNSPSC | 41111600 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal |
| Wysokość całkowita | 4mm |
| Długość całkowita | 160mm |
| Szerokość całk. | 10mm |
| Numer produktu | |
| Type | Precision Parallels |
| Waga | kg kilogram |
| Accuracy | ±0.005mm |
| Liczba elementów | 1 PR |
| Hardness | 58 - 62 |
| Standard, norma | |
| Includes | Parallels (2) One Pair |
| Additional Features | For OXD3723620K Hardened and ground Supplied in Pairs |