Brzeszczoty do kopiowania drewna 150mm 6" opak. 10szt. Kennedy KEN0401020K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do kopiowania drewna 150mm 6" opak. 10szt. Kennedy KEN0401020K
Kennedy KEN-040-1020K
KEN0401020K
KC-016,13,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Back Material | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Konstrukcja ostrzy | Uniform |
| Długość ostrza | 2 7/16" cal |
| Grubość ostrza | 0.02 in.d |
| Szerokość ostrza | 1/8" cal |
| Pojemnosć opakowania | 10 PCE |
| Marka, producent | Kennedy |
| Compatible Materials | Drewno |
| Materiał tnący | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| EAN13 | 5036140092488 |
| ecl@ss | 21011602 |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | KEN-040-1020K |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI |
| Type of Blade Back | Flexible Back |
| UNSPSC | 27112802 |
| Weight per 100 | 250 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 150mm 6" cal |
| Grubość ostrza | 0.508mm 0.02" cal |
| Szerokość ostrza | 3.175mm 1/8" cal |
| Numer produktu | |
| Liczba zębów na cal | 14 TPI zębów na cal |
| Materiał ostrza | Alloy Steel |
| Compatible Materials | Drewno |
| Konstrukcja ostrza | Bimetal |
| Type of Blade Back | Flexible Back |