Brzeszczoty do wyrzynarek odpowiednik Bosch T345XF opakowanie 5szt. Kennedy KEN2403450K PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Brzeszczoty do wyrzynarek (odpowiednik Bosch T345XF) opakowanie 5 Kennedy KEN2403450K
Kennedy KEN-240-3450K
KEN2403450K
JIGSAW BLADES (EQV. TO BOSCH T345XF) PKT-5 Kennedy
KEN-240-3450K
KC-016,30,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Capacity in Aluminium | 10mm |
| Capacity in Steel | 10mm |
| Capacity in Wood | 10mm |
| EAN13 | 5036140244269 |
| ecl@ss | 21011603 |
| Effective Length | 110 mm |
| Equiv. | T1345X |
| Features | Wavy Set Teeth |
| Oznaczenie | KEN-240-3450K |
| Podziałka ostrzy | 5.0 |
| UNSPSC | 27112802 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 110mm |
| Cut Type | |
| Numer produktu | T345XF |
| Type | |
| Typ chwytu | T-shank |
| Grit Size | |
| Materiał ostrza | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Cutting Application | |
| Tooth Spacing | mm |
| Grit Grade | |
| Tooth Set | Wavy |
| Pack Quantity |