Część zamienna do noża tokarskiego śruba 91217 Indexa IND1075356K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba 91217 Indexa IND1075356K
Indexa IND-107-5356K
IND1075356K
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba 91217 Indexa IND1075356K
IND-107-5356K
SM.CK016,13,9ZLNE
Części zamienne - Śruba trzpieniowa
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1075356K |
| EAN13 Barcode | 5036140082625 |
| Rozmiar gwintu | M12x32.5 mm |
| Typ produktu | Arbor Screw |
| Kompatybilny typ uchwytu | Face Hog' Milling Cutter; 'Hi Shear' Milling Cutter |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | XP-90C |
| Compatible Manufacturer Part Number | 849.100PIZ/C |
| Hex Drive Size | 12 |
| Shim Shape | Square |
| ISO Designation | 912.17 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Product Number | 91217 |
| Rozmiar gwintu | M12x32.5 |
| To Suit | XP-45C Face Hog Shell Mills XP-45C Hi Shear Milling Cutter XP-90C 4 Square Shell Mill |
| Type | Arbor Screw |
| Hex Drive Size | 12 mm |