Część zamienna do noża tokarskiego śruba 91252 Indexa IND1075358K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba 91252 Indexa IND1075358K
Indexa IND-107-5358K
IND1075358K
Część zamienna do noża tokarskiego, śruba 91252 Indexa IND1075358K
IND-107-5358K
SM.CK016,7,1ZLNE
Części zamienne - Śruba trzpieniowa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Compatible Manufacturer Part Number | 847S.160PIZ/C |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | XP-90C |
| Kompatybilny typ uchwytu | Face Hog' Milling Cutter; 'Hi Shear' Milling Cutter |
| EAN13 Barcode | 5036140082663 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | 10 |
| ISO Designation | 912.52 |
| Typ produktu | Arbor Screw |
| Shim Shape | Kwadrat |
| Supplier Part No. | 1075358K |
| Rozmiar gwintu | M12x50 mm |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer produktu | 91252 |
| Rozmiar gwintu | M12x50 |
| To Suit | XP-45C Face Hog Shell Mills XP-45C Hi Shear Milling Cutter |
| Typ | Arbor Screw |
| Hex Drive Size | 10mm |