Część zamienna nitownicy pistoletowej 4mm Kobe KBE2800960K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nitownica pistoletowa 4mm Kobe KBE2800960K
Kobe KBE-280-0960K
KBE2800960K
4mm (5/32") NOSE PIECETO SUIT KBE2706970K Kobe KBE2800960K
KBE-280-0960K
Cena katalogowa: 4 zł netto
Do nitowania z końcówkami: 3/32", 1/8", 5/32" i 3/16". Dodatkowo plastikowy pojemnik na odrzuty.
Gwint wlotu powietrza: 1/4" NPT.
Min. średnica węża: 10mm (3/8").
Zużycie powietrza: 4cfm (113L/min)*.
Poziom hałasu: 50dBA.
Siła dźwięku: 61dBA.
Wibracje: 0.55m/s2.
Wysokość całkowita: 274mm.
*Mierzone na bazie cyklu 15 sek/min jako średnie zużycie.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kobe Red Line |
| EAN13 Barcode | 5036140290358 |
| eCl@ss Code | 21060990 |
| Nose Pieces Sizes | 4mm |
| Nose Pieces Sizes | 5/32" cal |
| Supplier Part No. | SRC-55-01 |
| UNSPSC Code | 27131500 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Handle Style | |
| Wysokość całkowita | |
| Długość całkowita | |
| Szerokość całk. | |
| Model, kod produktu | |
| Sound Level | dB decibel |
| Waga | kg kilogram |
| Air Pressure | PSI pounds per square inch BAR bar (pressure) |
| Air Consumption | cfm cubic feet per minute |
| Air Inlet Size | |
| Workplace Application | |
| Compatible Rivet Diameter | 5/32 in. inch 4mm |