Czujnik dźwigniowy 0,8mm x0,01mm x0-40-0 Oxford Precision OXD3009020K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Czujnik dźwigniowy 0,8mm x0,01mm x0-40-0 Oxford Precision OXD3009020K
Oxford Precision OXD-300-9020K
OXD3009020K
Czujnik dźwigniowy 0.8mmx0.01mmx0-40-0 Oxford OXD3009020K
OXD-300-9020K
Opis produktu
Typ dźwigniowyW zestawie są trzpienie mocujące 6 i 8mm z wypustem. Matowe wykończenie chromowanej obudowy. Średnica tarczy: 32mm
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Oxford Precision |
| Kod EAN13 | 5036140153912 |
| Kod eCl@ss | 21170308 |
| Graduation | 0.01mm |
| Reading | 0-40-0 |
| Nr produktu | OXD-300-9020K |
| Travel | 0.8mm |
| Kod UNSPSC | 41111600 |
| Waga | 170g |
SM.CK016,233,9ZLNE