Dłuto profesjonalne 3/8" Kennedy KEN5972240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dłuto profesjonalne 3/8" Kennedy KEN5972240K
Kennedy KEN-597-2240K
Dłuto Profesjonalne 3/8"
KEN-597-2240K
Opis produktu
Dłuta profesjonalneKlasyczna budowa. Dla profesjonalnych prac stolarskich.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Blade Dimensions | (3/8"; 10mm)x100mmmm |
| Długość ostrza | 100mm |
| Materiał ostrza | Chrome Vanadium Alloy |
| Szerokość ostrza | 10mm |
| Szerokość ostrza | 3/8" calowe |
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140144095 |
| Kod eCl@ss | 21049104 |
| Handle Length | 100mm |
| Handle Material | Cellulose Acetate Butyrate |
| Zawiera | Hammer-blow resistant handles |
| Protection Features | Impact-resistant; |
| Typ | Wood Chisel |
| Kod UNSPSC | 27111906 |
KEN5972240K
DLUTO PROFESJONALNE 3/8" Kennedy
KEN-597-2240K
SM.CK016,24,5ZLNE
Narzędzia Cromwell