Docisk H500-FS U szybkomocujący poziomy Atlas Workholders ATL4432620K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk H500-FS U szybkomocujący poziomy Atlas Workholders ATL4432620K
Atlas Workholders ATL-443-2620K
ATL4432620K
KC-016,102,9ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Base Typ | Flanged |
| Marka, producent | Atlas Workholders |
| EAN13 | 5036140075689 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 250 kg |
| Movement of Bar | 94° stopni |
| Ruch rękojeści | 76° stopni |
| Numer produktu | AH250-FA |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle (M10) and Flanged Washers |
| Oznaczenie | ATL-443-2620K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 500 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 94° stopni |
| Handle Movement | 76° stopni |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Numer produktu | PC213-4 |
| Style | |
| Dostarczany z | Tipped Spindle ((M10) and Flanged Washers |
| Typ | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 265g |
| Szerokość | |
| Clamp Typ | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 250 kgf kilogram force |