Docisk P227-90 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433150K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
38,12 €
Cena regularna:
30,99 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk P227-90 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433150K
Indexa IND-443-3150K
IND4433150K
Docisk szybkomocujący dopych-dociąg P227-90 Indexa IND4433150K
IND-443-3150K
SM.CK016,101ZLNE
Działanie na linii prostej które daje temu zaciskowi o stylu tłokowym ekstremalnie dużą ładowność przy zachowaniu kompaktowej formy. Te dociski działają też w otwartej pozycji co pozwala na użycie funkcji dociągu (np. przy pracy z fromami gumowymi, piankowymi). Wszystkie modele mają blokowyny trzpień obrotowy z możliwością regulacji.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112132 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4433150K |
| EAN13 Barcode | 5036140086944 |
| Zakres chwytu | 227 kg |
| Typ podstawy | Flanged |
| Numer produktu | P227-F90 |
| Spindle Thread | M8 x 30 Deep |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Ruch rękojeści | 180 ° |
| Handle Position | 90° Extended |
| Waga elementu | 340 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | ° stopni |
| Handle Movement | 180 ° stopni |
| Wysokość | mm |
| Długość | mm |
| Style | |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Typ | Industrial Clamp |
| Waga | kg kilogram 580g |
| Szerokość | mm |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 227 kgf kilogram force |