Docisk PT136 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433560K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
36,59 €
Cena regularna:
29,75 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk PT136 szybkomocujący dopych-dociąg Indexa IND4433560K
Indexa IND-443-3560K
IND4433560K
SM.CK016,95,3ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Marka | Indexa |
| Collar Thread | M20 |
| EAN13 Barcode | 5036140087019 |
| eCl@ss Code | 21020501 |
| Zakres chwytu | 136 kg |
| Ruch rękojeści | 180° stopni |
| Model, kod produktu | P136-FT |
| Spindle Thread | 5/16" UNC |
| Dostarczany z | Hexagon Head Spindle |
| Sup. Part No. | PT136 |
| UNSPSC Code | 27112132 |
| Waga | 270 g |