Docisk V300FA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431620K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
204,70 zł
Cena regularna:
166,42 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Docisk V300FA U szybkomocujący pionowy Indexa IND4431620K
Indexa IND-443-1620K
IND4431620K
KC-016,126ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ podstawy | Flanged |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140086715 |
| ecl@ss | 21020501 |
| Zakres chwytu | 300 kg |
| Movement of Bar | 140° stopni |
| Ruch rękojeści | 67° stopni |
| Numer produktu | V300-FA |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M10) |
| Oznaczenie | IND-443-1620K |
| UNSPSC | 27112132 |
| Waga elementu | 1250 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bar Movement | 140° stopni |
| Handle Movement | 67° stopni |
| Wysokość | |
| Długość | |
| Numer produktu | |
| Style | |
| Dostarczany z | Hex Head Spindle (M10) |
| Type | Vertical Clamp |
| Waga | kg kilogram 1250g |
| Szerokość | |
| Clamp Type | Flanged |
| Nominal Holding Force | daN dekanewton 300 kgf kilogram force |