Dozownik do taśm przylepnych 75mm Avon AVN9792440K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DOZOWNIK DO TASM PRZYLEPNYCH AVON, 75mm Avon AVN9792440K
Avon AVN-979-2440K
AVN9792440K
DOZOWNIK DO TASM PRZYLEPNYCH AVON, 75mm Avon
AVN-979-2440K
SM.CK016,39,4ZLNE
Narzędzia Cromwell
Mocna konstrukcja z funkcją bezzwrotną i wbudowanym hamulcem. Do użycia z taśmą 76mm. Dostępne w dwóch szerokościach i z lub bez regulatora naciągnięcia.
Akcesoria:
AVN-979-3010K - Zapasowe ostrze
AVN-979-3020K - Zapasowa głowica
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Avon |
| EAN13 Barcode | 5036140014862 |
| eCl@ss Code | 24230401 |
| Supplier Part No. | 9792440K |
| Typ | Adjustable |
| UNSPSC Code | 24102202 |
| Szerokość | 75 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | White |
| Core Size | 76mm |
| Typ | Handheld |
| For Tape Width | 76mm |
| Dispenser Capacity | 75mm |
| Additional Features | Fixed Brake Non-reverse plate |