Drąg wiertniczy 1,75m pod słupy z zakończeniem 'a la dłuto Sitesafe SSF5226568D GAB
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Drąg wiertniczy 1,75m pod słupy z zakończeniem 'a la dłuto Sitesafe SSF5226568D
Sitesafe SSF-522-6568D
SSF5226568D
POST HOLE BAR CHISEL END7.7KG 1.75M Sitesafe SSF5226568D
Sitesafe SSF-522-6568D
SM.CK016,189,6ZLNE
Stalowy drąg do kopania otworów wykonany z wysokiej jakości stali obrabianej cieplnie, z zakończeniem z jednej strony szpicakiem a la dłuto, a z drugiej spłaszczona głowica. Drąg wiertniczy pod słupy ma głowicę 60mm o grzybkowym wzorze na jednym końcu i ściętymi krawędziami dłuto z drugiej strony. Jest on często używany do kopania małych i głębokich otworów w ziemi.
Długość całkowita: 1800mm
Rozmiar ostrza: 230 x 60 mm
Waga: 8,00 kg
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sitesafe |
| EAN13 Barcode | 5036140228290 |
| eCl@ss Code | 21041000 |
| Numer produktu | S62424 |
| Supplier Part No. | SSF-522-6568D |
| UNSPSC Code | 27112013 |
| Waga elementu | 8.00 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | 230mm |
| Szerokość ostrza | 60mm |
| Długość | 1800mm |
| Waga elementu | 8kg |
| Handle Material | Stal |
| Action Type | Digging |